Biuro Karier ZUT
Ilość ofert pracy w serwisie:39
31 maja 2023 r. w godzinach od 9.30 do 15.30 zapraszamy studentów i absolwentów Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie na drugą część XI Targów Pracy KARIERA 2023. Odbędą się one tym razem w plenerze, na terenie Wydziału Kształtowania Środowiska i Rolnictwa oraz Wydziału Nauk o Żywności i Rybactwa - wejście obok budynku na Papieża Pawła VI 3.

Do targów zapraszamy wystawców reprezentujących ZIELONY PRZEMYSŁ, ale nie tylko.

Jest to cykliczne wydarzenie na uczelni organizowane od 2010 r. To doskonała okazja na znalezienie zatrudnienia oraz stworzenia sieci kontaktów. Możecie na nich porozmawiać z przedstawicielami firm o tym, jak wygląda praca w firmie, jakie rekrutacje są aktualnie przeprowadzane, jak wygląda rozwój w firmie, organizacja, możecie zapytać także o kursy, szkolenia, możliwości stażu itp. Dzięki tym informacjom upewnicie się, czy dane przedsiębiorstwo jest właśnie tym, którego szukacie. Jesteście osobami młodymi, dopiero wkraczającymi na rynek pracy – pełnymi zapału, wykwalifikowanymi i silnie zmotywowanymi do podjęcia pracy zarobkowej. Dlatego nie może Was tam zabraknąć.Targi pracy zazwyczaj mają w swoim programie także ciekawe wykłady czy warsztaty. Warto się na nie wybrać!

Podczas TARGÓW PRACY KARIERA 2023 macie możliwość bezpłatnego skorzystania z warsztatów pt.: Budowanie wizerunku w SM oraz marki w Linkedin, które pokażą Wam czym jest Linkedin, jak tworzyć wartościowe posty na nim, jak powinien wyglądać wizerunek profesjonalisty na Linkedin, kiedy publikować posty, jak nie budować swojej marki w social mediach, jak zaistnieć na Linkedin, jak działają algorytmy Linkedina? Razem ze szkoleniowcem będziecie mogli założyć swoje konto na tym międzynarodowym portalu społecznościowym, który został założony, by ułatwiać użytkownikom nawiązywanie kontaktów zawodowo-biznesowych.

Na warsztaty zapisujcie się drogą mailową na adres targikariera@zut.edu.pl do dnia 30 maja 2023 r. Liczba miejsc ograniczona, Decyduje kolejność zgłoszeń.
Warsztaty prowadzić będzie pani Aleksandra Rajska, która o Linkedinie wie prawie wszystko.
Podczas targów funkcjonować będzie także CV POINT oraz Strefa Studenta, do których serdecznie Was zapraszamy. Warto odwiedzić w tym dniu targi aby sprawdzić co na rynku pracy słychać, ale także z powodu niespodzianek, które dla Was przygotowało Akadmickie Biuro Karier ZUT oraz Parlament Samorządu Studenckiego ZUT.