Biuro Karier ZUT
Ilość ofert pracy w serwisie:208

SHESNNOVATION to unikatowy program skierowany do przedsiębiorczych studentek, doktorantek i absolwentek kierunków technicznych i ścisłych (szczególnie, ale nie tylko), gdzie pasja do technologii spotyka się z biznesowym „know-how”. To pierwszy i jedyny taki program w Polsce. To cykl spotkań, warsztatów i seminariów, spotkań z mentorami i ekspertami, którego efektem będzie stworzenie kobiecych startupów w obszarze STEM (Science, Technology, Engineering, Mathematics).

Projekt jest kontynuacją programu Girls go start-up! Academy. 

W ramach SHESNNOVATION uczestniczki będą miały możliwość:

       nabycia umiejętności biznesowych i miękkich niezbędnych do rozpoczęcia działalności gospodarczej,

       współpracy ze wspaniałymi mentorkami, które osiągnęły spektakularne sukcesy biznesowe i chcą dzielić się swoją wiedzą i wspierać mniej doświadczone koleżanki
na drodze ku własnemu rozwiązaniu,

       nawiązania trwałych relacji i poszerzenia bazy kontaktów,

       uzyskania dostępu do odpowiedniego finansowania poprzez rozmowy z inwestorami, funduszami VC czy akceleratorami startupów.

A to wszystko pomoże WAM w spełnianiu pasji i marzeń poprzez założenie SWOJEGO WŁASNEGO STARTUPU!

POSTAW NA samorozwój i podejmowanie ryzyka. 

Czy wiesz, że według raportu z 2018 roku przygotowanego przez Startup Poland jedynie w 26 % polskich start-upów kobieta występuje wśród założycieli. Chcemy, by coraz więcej kobiet otrzymało odpowiednie narzędzia i kompetencje, by osiągnąć sukces zawodowy i spełniać marzenia.

Dołącz do NAS! – niech Twoja głowa pełna pomysłów stanie się rzeczywistością!